Нова книга Гречка М.Я. "Таїна людського Буття. Книга малих знань" вже у продажу в магазинах України.
06.08.2018

До продажу вийшла нова книга Гречка М.Я. "Таїна людського Буття. Книга малих знань". 

Відбулася унікальна та пізнавальна зустріч з Гречка Михайлом Яковичем. 10.12.2015р.,Університет "КПІ".
04.12.2015

10 грудня 2015р. у «Київському політехнічному інституті» (Корпус НТУУ КПІ N9, Інженерно-фізичний факультет, 203 аудіторія) відбулася унікальна зустріч з ГРЕЧКА МИХАЙЛОМ ЯКОВИЧЕМ.

Китай укріплює торгівельні зв'язки в Євразії, відроджуючи «Великий шовковий шлях»
04.12.2014

В наш час Китай без зайвого шуму працює над оновленням одного із самих легендарних торгівельних маршрутів – «Великого шовкового шляху».

Територія України для конфронтацій чи взаємодії цивілізацій?
10.09.2014

                                                               

Те, що відбувається в сучасній Україні є результатом не одних лише політичних, економічних, кадрових і інших криз, які її охопили і продовжують охоплювати, але й тих довготривалих причин, про які замовчується. На одній із них, геоглобальній, я зроблю наголос – вона чомусь, умисно чи ні, не називається, хоча для уважного погляду існує і, на мою думку, є чи не основною. 

 

Передмова до статті «Про незриму плазму, чи матриця «воскресіння»?
10.04.2014

Запитаю читача: невже в кінці життя людини всьому кінець? Звісно, скаже. Коли ні, то що ж після нього? – запитає й він. Безумовно, відповіді ще не має, але вічно такого не може бути, бо життя людини не лише одні органічні процеси, пов’язані з її тілом. Є й неорганічні. Тож в чому сенс смерті? Що, коли несе вона не кінець всьому, а необхідну Природі переміну й іншу природну мудрість? Напевно, важливо більш поглиблено уяснити кінець життя людини і все те, що по ньому і за ним. Тобто, реальність поставити на місце. 

Анонс книги «Удосконалення трудових відносин як основа стійкості та розвитку громадянського суспільства" (за ред. Морозова П.Д.- К.,2013).
12.02.2014

Забезпечення суспільного ладу – загальносоціальна основа сталого розвитку суспільства і його продуктивних сил.

Звідси визначення прогресивного вектору трансформацій завжди потребувало знаходження відповідних форм поєднання суспільства, а значення праці важко було переоцінити. 

Темпи зростання населення планети поступово сповільнюються (прогноз)
21.01.2013

За тривожним даними екологічної групи WWF, приблизно через 20 років світ потребуватиме нову планету, якщо все зростаюче населення Землі продовжить такими ж темпами споживати ресурси. Однак, за існуючими прогнозами, реальність дещо інша: темпи зростання чисельності населення сповільнюються.

 

Для майбутніх поколінь
08.10.2012

У 1992 р. у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбулася перша зустріч на вищому рівні - "Планетаземля", а 20 років потому, в кінці червня 2012 р., там же проходила конференція ООН 

Щодо участі України в ШОС
03.09.2012

Віктор Янукович заявив, що Україна хотіла б стати спостерігачем у Шанхайській організації співробітництва (ШОС) 

Мислити стратегічно і по-державницькі.
29.08.2012

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко каже, що Китай виведе Україну із «тісного трикутника ЄС – Росія – США».