Стаття з книги "Таїна людського буття". Автор Гречка М.Я.
22.01.2020

Як розібратися в суті людського Буття? Хто чи що є насправді людина, що в неї природно людське, а не привнесене чи виведене? Чи можна стверджувати, що люди – істоти єдиного і лише земного походження? Не будь, напевно, Вищих сил верхнього світу – основних Джерел людини, весь соціум людства міг би розвиватися в цілком іншому напрямку. Про це стаття з книги «Таїна людського Буття» Керівника науково-філософського Центру Михайла Гречки. 

27 липня 2019 року відбулася Презентація нової книги Михайла Гречки «Таїна людського Буття» (Книга малих знань).
29.07.2019

27 липня 2019 року в Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського відбулася Презентація нової книги Михайла Гречки під назвою «Таїна людського Буття» (Книга малих знань).

 

Відбулася унікальна та пізнавальна зустріч з Гречка Михайлом Яковичем. 10.12.2015р.,Університет "КПІ".
04.12.2015

10 грудня 2015р. у «Київському політехнічному інституті» (Корпус НТУУ КПІ N9, Інженерно-фізичний факультет, 203 аудіторія) відбулася унікальна зустріч з ГРЕЧКА МИХАЙЛОМ ЯКОВИЧЕМ.

Китай укріплює торгівельні зв'язки в Євразії, відроджуючи «Великий шовковий шлях»
04.12.2014

В наш час Китай без зайвого шуму працює над оновленням одного із самих легендарних торгівельних маршрутів – «Великого шовкового шляху».

Територія України для конфронтацій чи взаємодії цивілізацій?
10.09.2014

                                                               

Те, що відбувається в сучасній Україні є результатом не одних лише політичних, економічних, кадрових і інших криз, які її охопили і продовжують охоплювати, але й тих довготривалих причин, про які замовчується. На одній із них, геоглобальній, я зроблю наголос – вона чомусь, умисно чи ні, не називається, хоча для уважного погляду існує і, на мою думку, є чи не основною. 

 

Анонс книги «Удосконалення трудових відносин як основа стійкості та розвитку громадянського суспільства" (за ред. Морозова П.Д.- К.,2013).
12.02.2014

Забезпечення суспільного ладу – загальносоціальна основа сталого розвитку суспільства і його продуктивних сил.

Звідси визначення прогресивного вектору трансформацій завжди потребувало знаходження відповідних форм поєднання суспільства, а значення праці важко було переоцінити. 

Темпи зростання населення планети поступово сповільнюються (прогноз)
21.01.2013

За тривожним даними екологічної групи WWF, приблизно через 20 років світ потребуватиме нову планету, якщо все зростаюче населення Землі продовжить такими ж темпами споживати ресурси. Однак, за існуючими прогнозами, реальність дещо інша: темпи зростання чисельності населення сповільнюються.

 

Для майбутніх поколінь
08.10.2012

У 1992 р. у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбулася перша зустріч на вищому рівні - "Планетаземля", а 20 років потому, в кінці червня 2012 р., там же проходила конференція ООН 

Щодо участі України в ШОС
03.09.2012

Віктор Янукович заявив, що Україна хотіла б стати спостерігачем у Шанхайській організації співробітництва (ШОС) 

Мислити стратегічно і по-державницькі.
29.08.2012

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко каже, що Китай виведе Україну із «тісного трикутника ЄС – Росія – США».